D
Certifikovaná likvidace dat
Vše pro Vaše DATA

Rodina enterprise pásek IBM 3592 má další 20TB přírůstek !!!

 Aktuálně Vám můžeme nabídnout nejnovější pásku IBM 3592 JE, která Vám při použití v driveru IBM TS1160 model 60G v knihovně TS3500 (případně IBM TS1160 HD2 model 60F v knihovně TS4500) nabízí nativní kapacitu až 20TB !  

Pro uživatele, kteří vyžadují rychlý přístup k datům nebo kteří jsou zaměřeni na nižší náklady na média nabízí IBM dvě různé velikosti médií 3592. Ekonomická verze IBM 3592 JM  s nativní kapacitou 5TB nabízí stejnou kvalitu a výhody jako standardní kazeta, ale v kratší délce. Tato kazeta s kratší délkou je menší a umožňuje rychlejší dobu vyhledávání.
Další variantou pro rozšířenou ochranu Vašich dat je kazeta typu WORM IBM 3592 JV s nativní kapacitou 20TB (stejně jako standardní varianta). Na tuto kazetu zapíšete data jen jednou a nelze je následně již přepsat.
Uvedená média jsou určena primárně pro firemní použití, tzv. Enterprise segment.
 
S více než 65 lety zkušeností v dodávkách technologií pro ukládání na pásku Vám řešení od IBM Storage poskytují škálovatelnost a spolehlivost, kterou organizace vyžadují při správě obrovských objemů dat, které se dnes staly běžnými. Inovační technologie, vynikající výkon a široké portfolio osvědčeného úložného hardware, software a řešení nabízená na míru jsou jen některé z důvodů, proč měli byste zvážit ukládání dat prostřednictvím IBM technologií,  včetně používání IBM 3592 páskových kazet.